Odbierz dostęp do całego filmu szkoleniowego i notatki nutowej: "ANTIDOTUM Na Akordy Zmniejszone Na Akordeonie" - na podstawie kolędy Cicha Noc

Czy czujesz blokady, gdy na swej drodze spotykasz akordy zmniejszone? Poznaj antidotum! 
Bądź też na bieżąco, za każdym razem, gdy pojawi się podobny film, otrzymasz  jako pierwszy/pierwsza widomość na swoją skrzynkę email.

Fragment filmu szkoleniowego o akordach zmniejszonych na akordeonie:

Co znajdziesz w filmie:

Jak praktycznie zastosować akordy zmniejszone na akordeonie i jak ładnie wybrnąć, gdy Twój akordeon, po stronie basowej ich nie posiada. Do pobrania również własnoręcznie pisane nuty omawianego utworu.

Natychmiast

wiedza do natychmiastowego zastosowania

Twój Czas

minimalna jego ilość, jak i energii potrzebne do nauki

Technika

łatwa do zastosowania

Kim jestem?

Nazywam się Jacek Urbanik i pierwszy raz nacisnąłem kilka klawiszy na akordeonie w 1988 roku, wtedy miałem 6 lat. Później uczyłem się prywatnie od dwóch Nauczycieli muzyki, z książek, ze szkoleń, od zdolniejszych ode mnie i przede wszystkim grająć niemal każdego dnia.

Przez ten czas wyspecjalizowałem się jako muzykant, ale także i obserwator – analizujący grę  również na innych instrumentach, aby ostatecznie po ponad 20 -stu latach, przełożyć je na akordeon. Dziś też zamieniam się i jako już Belfer Gofer (taka przykleiła się do mnie ksywa),  chce podzielić się z Tobą tym wszystkim, co przybliży Cię do powrotu do gry  na tym dętym instrumencie, jakim niewątpliwie jest akordeon.

Jacek Urbanik
Akademia Muzykanta Akordeonisty

Zapisz się i pobierz nuty oraz dostęp do filmu

„ANTIDOTUM Na Akordy Zmniejszone Na Akordeonie” – na podstawie kolędy Cicha Noc

Scroll to Top
Scroll to Top