Narzędzia, z których korzystam

Często dostaję od Was pytania, jakich narzędzi używam, do budowy takiego bloga. Jakiego serwera używam, gdzie najlepiej kupić domenę, skąd wziąć autorespondera do newsletterów itd itp.

Wiem ile czasu zajęło i zajmuje mi dalej, budowa i ulepszanie witryny zagrajtosam.com. Dlatego podzielę się Tobą, tym czego sam używam.

Uwaga: Niektóre z podanych niżej linków to tzw. linki afiliacyjne. Kliknięcie w nie, nic Ciebie nie kosztuje, ale mi może pomóc. Jeśli bowiem zdecydujesz się na dany produkt, to zarobię na tym drobną prowizję. Opisuję tylko te produkty, które sam używam i które okazały się dla mnie przydatne.

HOSTING

 • Serwer/hosting lh.pl – obecnie korzystam z tego hostingu. Cała ta witryna zagrajtosam.com jest tutaj umieszczona
 • Domena ZagrajToSam.Com lh.pl – firma lh.pl oprócz hostingu oferuje również atrakcyjnie cenowo domeny
 • All In One Profits – z tą firma jestem najdłużej, bo od lutego 2015 roku. Firma pochodzi z Rumunii. W sumie ta jedna firma ogarnęłaby praktycznie wszystko. Ma i hosting, subdomenę w cenie, autoresponder – czyli najważniejsze narzędzie w dzisiejszych czasach, tracking, rotator stron, gotowe szablony stron (Splash Builder), własny system blogowy (którego nie sprawdziłem jeszcze, bo jest od niedawna) własny hosting wideo (czyli takie coś jak vimeo czy you tube.
  To jest prawdziwy kombajn, któremu można poświęcić osobny blog.
  Ja używam najwięcej Autorespondera, czyli zapisu na Newslettera dla moich czytelników. Powiem krótko, że jest bezkonkurencyjny: nie ma limitów osób zapisujących się na newsletter, nie ma limitu ilości kampanii. Posiada filtry antyspamowe, oraz większość menu już w języku polskim.
  Jeżeli chcesz więcej informacji, to możesz zobaczyć stronę z prezentacją w języku polskim>>>
  Rejestracja na platformie jest bezpłatna, ale żeby korzystać z produktów, trzeba opłacić jeden z dwóch abonamentów. Basic, który zawiera praktycznie wszystko, co wyżej napisałem – 11,5$/msc i Pro 21,76$/msc.
  Idealna firma do promowania każdego biznesu, czy to firmy online, czy stacjonarną – dzisiaj każdy potrzebuję autorespondera;
Scroll to Top
Scroll to Top