Prestiżowy Royal Standard 120 – Aktualny 2100 pln

Prestiżowy Royal Standard Montana

Zanim zdecydujesz się, na kupno tego prestiżowego Royla Standarda Montana 120, przeczytaj o korzyściach, które otrzymasz. Na razie jeszcze nie myśl, jak będziesz siedział u siebie w domu i grał na tym akordeonie. Najpierw to przeczytaj. 

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że Weltmeistry, były produkowane w tej samej fabryce co Royal Standardy. Niektórzy twierdzą i mówią, że to po prostu Weltmeistery w wersji Premium. Dlatego słuszność ma tutaj stwierdzenie, że kupienie tego akordeonu podniesie Twój prestiż. A i ten przyjechał do mnie kilka lat temu z rodzinnych stron.

Oglądniecie poniższego filmu, rozwieje Twoje (jeżeli je miałeś) wątpliwości:

 

Royal Standard Montana – stan techniczny

Teraz właśnie wyobraź sobie siebie, jak siedzisz w ulubionym miejscu w domu, gdzie zwykle grasz sobie na akordeonie. Twoja uśmiechnięta mina mówi Ci wszystko – ten akordeon sam gra! Tak będziesz się czuł, dzięki znakomitej kompresji, dzięki nastrojonym dźwiękom, dzięki czterem chórom i pozostałych atrybutach akordeonu, o których poniżej.

Dodatkowo szerokie, miękkie pasy nośne, sprawią, że akordeon będzie dobrze przylegał do tułowia. Dzięki temu będziesz mógł się skupić wyłącznie na graniu.

Basy – 120 sztuk guzików basowych, pozwolą Ci zagrać co tylko zechcesz, nigdy nie zabraknie Ci dźwięków pod palcami. Pomyśl sobie, jak będziesz grał na rodzinnej uroczystości, czy nawet sam dla siebie w domu, te zazdrosne miny obecnych osób, że umiesz w ogóle grać i że masz taki sprzęt. Zdaje się, że zaczynasz zauważać, jak bardzo podoba Ci się ten akordeon?

Klawiatura strony melodycznej, w połączeniu z dobrą kompresją, sprawi, że naprawdę gra na tym Royalu Standardzie, to czysta przyjemność.

Registry – duża liczba chórów w akordeonie, to szeroka paleta barw akordeonu, także to jest ten czas: zacznij myśleć jak będziesz je używać, do jakiej piosenki na refren użyjesz wszystkich czterech chórów, a do której zwrotki dwa chóry? Czytasz te słowa i zaczynasz już odczuwać narastającą chęć pogrania na nim?
Pomyśl sobie, jak zmieniasz i bawisz się przeróżnymi barwami tego instrumentu. Do wyboru masz np, różne tremola, bandoneon, oktawę, strój suchy i mokry itd., itd.

Oczywiście w internecie dostępnych jest tysiące innych akordeonów, Hohnerów, czy Weltmeistrów. Nie myśl, że one są złe. Nie wyobrażaj sobie, że będziesz rozczarowany, gdy innego kupisz i u kogoś innego. Myślę również, że też czasem można znaleźć niezły akordeon na portalach sprzedażowych. Nie myśl, że jestem jedyną osobą, która ma sprawdzony i pewny, bez wkładu finansowego egzemplarz akordeonu. Nie obawiaj się, że gdzieś indziej stracisz pieniądze bezpowrotnie. Nie.

Dodatkowo do akordeonu oryginalny, dedykowany specjalnie pod Royala Standarda Montanę 120 , sztywny futerał. Mimo, że nie jest mocno twardy, ochroni akordeon, przed znaczną większością zagrożeń o których możesz tutaj przeczytać: „Transport i Wysyłka Akordeonu”>>>

Myślę, że oglądniecie poniższych zdjęć, oraz obejrzenie wyżej filmu, który nagrałem, wywoła w Tobie chęć do zakupu.

Zdjęcia Real:

Zapraszam Cię po odbiór osobisty, do Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie, gdzie będziesz mógł na własnej skórze poczuć przyjemność z grania. Oczywiście udostępniam także bezpieczną, natychmiastową i ubezpieczoną wysyłkę na mój koszt. 

Pozdrawiam

Jacko Muzykant

Scroll to Top
Scroll to Top