Jaki akordeon kupić na początek, żeby później nie żałować?

Na to pytanie, jaki akordeon kupić, dostaję wciąż wiele pytań, choć jest tutaj na witrynie, sporo krótkich artykułów na ten temat.
Dzisiaj chciałem pokazać Ci drogi czytelniku, co można zagrać na akordeonie 32 basowym. Jest to mój akordeon Royal Standard 32, po moim Dziadku.

Zapraszam do krótkiego filmu:

Po obejrzeniu powyższego filmu, nie namawiam Cię do kupienia akordeonu 32 basowego do nauki, lecz chcę Ci jedynie zwrócić uwagę, że na początek akordeon 120 basowy, będzie niepotrzebny.
Jeżeli jesteś osobą dorosłą, która nie pójdzie już do Szkoły Muzycznej, kup sobie akordeon 60 basowy, 72-basowy, bądź 80- basowy maksymalnie – to tyle. Dowiedz się też, dlaczego 72-basowy akordeon, ma więcej możliwości od 80-cio basowego z tego artykułu. https://akademiamuzykanta.pl/akordeon/72-czy-80/

Jeżeli chcesz więcej informacji o tym jaki akordeon kupić i mieć wszystko w jednym miejscu, na co zwracać uwagę przy zakupie używanego akordeonu, warto kupić sobie ten poradnik w ebooku lub audiobooku: „Na co zwrócić uwagę, przy zakupie używanego akordeonu”

Pozdrawiam serdecznie
Belfer Gofer

Powiadamiaj o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Would love your thoughts, please comment.x
Scroll to Top
Scroll to Top