Jak powstała Akademia Muzykanta i o czym będzie blog?

Akademia Muzykanta to wypadowa kilku pomysłów i idei, jakie kotłowały się w mojej głowie przez kilka lat. Ten blog jest efektem krystalizacji mojej wizji. Nareszcie wiem, jak ma to wyglądać. Chcę stworzyć tutaj platformę, na której każdy będzie mógł z większą łatwością wrócić, po długiej przerwie – do grania na akordeonie klawiszowym. Od poprawnego miechowania, ułożenia rąk po gamy, pasaże, kadencje, triady harmoniczne, a także konkretne utwory. Zapewne wraz z rozwojem witryny, zdecyduję się też na nauczanie od podstaw.

Oczywiście nie zamierzam osobiście uczyć tego wszystkiego.

Mam również w przyszłości nadzieję zaangażować ekspertów i ludzi mądrzejszych ode mnie w swojej dziedzinie, np. od akordeonów guzikowych. Chcę, abyśmy wspólnie stworzyli tutaj platformę, gdzie głodni grania na tym wspaniałym instrumencie dętym adepci, znajdą wszystko, co będzie im potrzebne.

Chociaż w chwili, gdy piszę ten post, Akademia Muzykanta to mała platforma muzyczna i raczkujący blog, będzie rozwijana bardzo szeroko. Wynika to z moich zainteresowań i ambicji. Sam chcę potrafić zagrać dosłownie wszystko na akordeonie. Prowadzenie Akademii Muzykanta daje mi satysfakcję i jest też sposobem na wyrażenie siebie. W pracy nauczyciela (Belfr Gofer – tak się będę przedstawiał :)) korzystam z wiedzy moich dwóch Mentorów, książek, kursów, szkoleń wideo. Wykorzystam też ponad 20-letnie doświadczenie gry na przeróżnych scenach muzycznych z wieloma muzykami i na różnych instrumentach. Tak zrodził się pomysł na tą platformę, gdzie oprócz nauki rzemiosła dającego zarobić na chleb, nauczysz się grać i znajdziesz wyzwania dla wewnętrznego artysty.

Mam nadzieję, że Ty, czytając te słowa znajdujesz w Akademii Muzykanta wartość dla siebie. Napisz w komentarzu poniżej, jakie tematy interesują Ciebie. Zarówno na najbliższe posty, jak i na przyszłe kursy z dowolnej dziedziny.

Jeżeli chcesz dołączyć do powstającej społeczności, koniecznie wykonaj 2 czynności:

  1. Polub fanpage Akademii Muzykanta – kliknij tutaj
  2. Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać regularne podpowiedzi o grze na akordeonie klawiszowym.

PS. Ten post będę aktualizował wraz z rozwojem naszej społeczności i platformy, jaką stanie się Akademia Muzykanta.

Powiadamiaj o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Would love your thoughts, please comment.x
Scroll to Top
Scroll to Top