Kto Jeszcze ma Stres Gdy Nagrywa się Jak Gra Na Akordeonie?

Masz stres, gdy nagrywasz film jak grasz, lub ktoś jest świadkiem Twojego grania na akordeonie? Nie możesz się skupić, mylisz się wtedy?
Zapominasz, jak się gra w ogóle na akordeonie? Może wystarczy, że okno jest uchylone i masz świadomość że sąsiedzi mogą Cię słuchać ?

Do tego dodać można, gdy słuchaczem jest inny Muzyk…

Jak sobie z tym poradzić? – Oto konkrety:

  • Naucz się grać utwór, który chcesz nagrać na akordeonie jak grasz, na 4 poziom kompetencji. Poniżej film:
  • Nagrywaj się w hurtowych ilościach i nikomu nie pokazuj nagrania! – po pierwszych 200 nagranych filmach, będziesz móc nagrać i opublikować film.

To WSZYSTKO – nic nie musisz więcej robić, aby pozbyć się stresu.

JAKIE są PRZYCZYNY STRESU i jak sobie z nim radzić?

Stres i Trema. Poniżej krótka relacja z wywiadu o tremie wśród Muzyków:

Przyczyną stresu jest m.in trema. Trema, że coś źle zagram i ktoś mnie wyśmieje, albo się pomylę… no i się myli wtedy 🙁
Można się stresować, gdy jesteś samoukiem i masz zagrać przed osobą po Szkole Muzycznej, lub właśnie grasz i widzisz, że obserwuje Cię profesjonalny akordeonista – to normalne!

Co można robić?

Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz – rozwijać się na akordeonie. Do rozwoju, czasem trzeba się cofnąć do podstaw i poprawić podstawy.
Na akordeonie to przede wszystkim prawidłowa postawa akordeonisty, odpowiednie wyregulowanie pasków, prawidłowe miechowanie – wiele osób, które się same uczą, nawet mogą nie wiedzieć, że coś źle robią.

Jeżeli potrzebujesz takich podstaw, to kiedyś przygotowałem Pakiet filmów startowych na akordeon, które każda osoba, która się sama uczy grać, powinna mieć.

TUTAJ można aktywować pakiet filmów startowych

PODSUMOWANIE

Nagrywaj się hurtowo i na początku nie udostępniaj nikomu. Naucz się swój ulubiony utwór na 4 poziom kompetencji i będzie ok.
Będzie ok, dopóki nie opublikujesz swojego filmu w internecie, wtedy pojawią się zacni Hejterzy, którzy bez względu na to, jak zagrasz, powiedzą, że jesteś głupi, masz chujowy akordeon i zły kolor ścian w pokoju, ale to już inna historia, ale ostrzegałem…

Przegraj Życie Na Akordeonie i Niech Inni Zatańczą Jak Im Zagrasz!
Belfer Gofer

PS. Być może, jak czytasz te słowa, odbywają się jeszcze co tydzień szkolenia LIVE na akordeonie. Jeżeli chcesz dostawać zawsze link do bezpłatnych szkoleń na akordeon, KLIKNIJ TUTAJ i zarezerwuj tam swoje miejsce na tych wydarzeniach na żywo online.

Powiadamiaj o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Would love your thoughts, please comment.x
Scroll to Top
Scroll to Top