Basy Na Akordeonie – Gramy Disco

Basy Na Akordeonie

Basy w akordeonie, spędzają wielu osobom sen z powiek. Wiem, że wiele powracających akordeonistów stawia sobie za cel poznać głębiej basy i zacząć w końcu na nich grać. Jeżeli Ty również masz podobne aspiracje, to zapoznaj się z poniższym tekstem. Przeczytanie go zajmie Ci 5 minut, a korzyści mogą być przeogromne.

Czy warto ignorować problem braku pełnej znajomości basów i jego konsekwencji?

Być może nie zastanawiasz się nad konsekwencjami, które wiążą się z ignorowaniem braku znajomości basów w akordeonie. Pozwól, że je wymienię.
Po pierwsze być może nawet nie wiesz, że źle grasz na basach, po drugie na stałe utrwalisz sobie niepoprawne ułożenie palców na guzikach, czy wreszcie 3 problem – wszystkie Twoje wykonania utworów będą na jedno kopyto. Czy możesz sobie pozwolić na takie skutki? Prawdopodobnie nie.

Nie musisz się martwić. Zobacz co dla Ciebie przygotowałem.

Nie martw się, mam rozwiązanie, które pomoże Ci zacząć pozbywać się wszystkich wymienionych powyżej problemów i konsekwencji. To co chcę ci przedstawić to jedno ze sposobów basowania Disco: Obejrzyj jeden z kilku sposobów w jaki można basować rytm Disco:

Basy Na Akordeonie – Rytm Disco

Jeżeli chcesz już teraz obejrzeć bezpłatnie 1 z filmów szkoleniowych z kursu na akordeon: „Jak Basować Na Akordeonie Znane Tańce i Rytmy?”, jak basować disco, sposobem z powyższego filmu zagadki, zapisz się na poniższą listę mailingową, a już w pierwszej wiadomości dostaniesz dostęp do filmu szkoleniowego.

Po paru dniach otrzymasz kolejny film szkoleniowy o basach w akordeonie.

0 0 votes
Ocena artykułu
Powiadamiaj o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Przewiń do góry
.

Już Uciekasz do Diaska?

Ok, ok, ale zostaw chociaż swojego maila, żebym mógł Ci od czasu do czasu, podesłać jakąś ciekawą wiadomość o akordeonach. 

Trzymaj się :) 

 
 
.