„Jak połączyć ręce na Akordeonie?”

Problem połączenia rąk na akordeonie.

Dlaczego jednym osobom łączenie rąk na akordeonie nie sprawia trudności, a inni się z tym borykają? Próbujesz grać na akordeonie, uczysz się regularnie, masz zacięcie, plecy bolą coraz bardziej, ramiona pieką od pasków. Grasz już prawą ręką, grasz już lewą ręką, ale gdy próbujesz je połączyć razem to nie wychodzi? Jeżeli piszę właśnie o Tobie, to wiem, że gdy czytasz te słowa, zaczynasz odczuwać narastające zainteresowanie i myślisz sobie – na czym polega problem? Jak pozbyć się tej cholernej przeszkody!? Nie martw się, wszystkiego można się nauczyć.

Na razie jeszcze nie myśl, jak będziesz grał/a, już płynnie i swobodnie obiema/obydwoma/obydwiema rękami/ręcami/rękoma 😂 na akordeonie. Zapoznaj się z poniższym filmem, który pomoże Ci zrozumieć, jak bardzo potrzebne Ci są pewne nowe umiejętności, których można się nauczyć!

Fragment kursu:

Jak Połączyć Ręce Na Akordeonie? Jak Rozwiązać ten problem?

Czy po obejrzeniu filmu zauważyłeś/aś już zmianę w sposobie myślenia o łączeniu i rozdzielaniu rąk na akordeonie? Rozpoznawanie gry na „raz” i na „i” – to tylko początek na drodze do swobodnego poruszania rękami na akordeonie, ale i bardzo istotny element na drodze do Twojego sukcesu.
Z wiedzy z powyższego filmu, jak i z poprzedniego artykułu: „Jak Połączyć Ręce Na Akordeonie? – Zacznij Od Tej Jednej Prostej Czynności”, możesz próbować łączyć i rozdzielać ręce na akordeonie.

Okazuje się, że jednym osobom przychodzi to łatwiej, a niektórzy potrzebują kogoś do pomocy, kogoś kto pokaże z bliska i wytłumaczy. Także jeżeli chcesz rozwiązać problem z łączeniem rąk na akordeonie, to musisz znaleźć sobie jakiegoś nauczyciela.

Nie muszę to być ja. Znajdź sobie kogoś z okolicy, kto Ci wytłumaczy i da materiały do ćwiczeń. Nic nie zastąpi lekcji na „żywo” i bezpośredniego opierniczania i bicia po paluchach, jak będziesz źle grać – oczywiście żart i cofam słowo: opierniczania 😉
Jak nie wiesz w jaki sposób w czasach pandemii znaleźć nauczyciela z okolicy, po prostu zapytaj na grupie akordeonowej na facebooku. Tam jest dużo dobrych nauczycieli z ogromną wiedzą o grze na akordeonie.

Kiedy jednak zdecydujesz się na moją pomoc to przygotowałem dla Ciebie kurs, dzięki któremu z większą łatwością, zaczniesz w końcu grać na akordeonie, obydwoma/obydwiema rękami/rękoma jednocześnie. Postaram się zaopiekować Tobą, tak żebyś czuł/a, jakby to była lekcja u Ciebie w domu.

Pod tym eleganckim zdjęciem z kciukiem, link do dostępu do darmowego kursu na akordeon, dzięki którym zaczniesz grać swobodnie na akordeonie.

Powiadamiaj o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze

[…] chwilę się dowiesz, czy trzeba się oduczać i jak już, to jak tego dokonać. Temat podobny do problemu połączenia i rozłączenia rąk na akordeonie, o którym pisałem […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Scroll to Top
Scroll to Top