Jak Zagrać Sto Lat Na Akordeonie? Impreza weselna

Być może już czytałeś, czy też czytałaś czytelniczko poprzedni wpis o uroczystości urodzinowej: jak zagrać Sto lat na akordeonie. Tym razem chciałem, abyś przeniosła się, czy też przeniósł się na salę weselną. Prędzej, czy później zostaną otwarte sale i odblokowane wesela. Jeżeli czytasz to z przyszłości, to od 2020 roku, po dziś dzień (luty 2021) jak to piszę, mamy ogłoszoną pandemię, w wyniku której pozamykane jest prawie wszystko.

Wiesz jak to jest, kiedy jesteś na weselu, jeszcze przed samymi oczepinami, weselnicy ochoczo sią bawią. Przed chwilą wnieśli krokiety z barszczem, czuć zapach po smażeniu na patelni, a także unosi się woń czosnku z czerwonego barszczu. Lekko już podpici goście wykrzykują głośno i zaczynają głośno śpiewać: „I jeszcze jeden i jeszcze raz!” Ktoś rozlewa mocniejszy trunek po kieliszkach, wlewają także Tobie. Trochę rozlali poza kieliszek, ale nic się nie stało. Za chwilę jeszcze głośniej śpiewają: „Sto lat to za mało, sto lat to za mało”, a w centrum Ty z akordeonem, ochoczo przygrywając i prowadząc całą wiązankę.

Cała sala wstaje i śpiewa niby Parze Młodej, ale większość zerka na Ciebie i Twój akordeon i sobie myśli: „kurcze co za gość, zazdroszczę, też bym tak chciał”, gdzie on tak się nauczył grać? Na ostatniej imprezie nie grał. Kiedy zdążył się nauczyć?
Wyobraź sobie zachwycone i wzruszone miny Młodej Pary. Twoja partnerka jest dumna z Ciebie, że nie może oderwać od Ciebie oczu i wydaje się, że odwdzięczy Ci się w pokoju hotelowym, lub po powrocie do domu.

Jeżeli jesteś singlem, to na pewno widzisz, jak uśmiechają się do Ciebie panny, podziwiając Cię. Co chwilę zerkają na Ciebie i nie mogą wyjść z podziwu, a ich myśli – „on ma artystyczną duszę” – słychać jakby to mówiły głośno.
Kolejna porcja, tym razem zapach bigosu i zupy pieczarkowej, do wyboru z ostrą meksykańską. Atmosfera iście weselna. Młodzi zachwyceni, bo na weselu DJ, albo zespół z „dyskietki” – a co żywy akordeon to żywy i Akordeonista – to prawdziwe wesele.

Jak Zagrać Sto Lat na weselu? – przykładowa bezpłatna lekcja:

A to wszystko dzięki temu, że kilka dni wcześniej nauczyłeś się całej wiązanki toastów z kursu na Platformie VOD Akademii Muzykanta, który okazał się być w cenie 3 flaszek, które to odbiłeś sobie później na weselu.

Wypij wtedy też jednego za mnie i za Akademię Muzykanta 🙂 Na zdrowie!

Dostęp do kursu za 1,5 litra poniżej

Wiązanka Toastów “Jak Zagrać Sto Lat Na Akordeonie?”>>>

5 1 vote
Ocena artykułu
Powiadamiaj o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
.
0
Would love your thoughts, please comment.x
Przewiń do góry

Już Uciekasz do Diaska?

Ok, ok, ale zostaw chociaż swojego maila, żebym mógł Ci od czasu do czasu, podesłać jakąś ciekawą wiadomość o akordeonach. 

Trzymaj się :) 

 
 
.