Jak Zagrać Sto Lat Na Akordeonie? Historia Uroczystości Domowej

Wyobraź sobie, że są urodziny Twojej ukochanej osoby. Stół syto zastawiony, w kuchni czeka tort, pojawia się atmosfera oczekiwania. Goście za chwilę odśpiewają znaną melodię. Ktoś krzyczy: kiedy będzie tort! Czuć znajomy zapach przygotowanych potraw i deserów. Gwiżdże czajnik. Po chwili czuć przyjemny zapach kawy. Ktoś próbuje szybko zapalić na raz wszystkie świeczki, ale nie za bardzo mu to wychodzi. W końcu się udaje, rwetes w kuchni cichnie.

Wychodzi tort z zapalonymi świeczkami, a Ty zaczynasz na basach akordeonu podejście G,A,H i C-dur i wszyscy śpiewają za Tobą sto lat. Kilka pomyłek na akordeonie, ale nikt nie zwrócił uwagi. Są dumni, wzruszeni, niektórzy zaskoczeni. Być może Jubilatce spływa łza po policzku, a Ty kontynuujesz: Niech jej Gwiazdka pomyślności, za chwilę, i jeszcze jeden i jeszcze raz, sto lat sto lat, sto lat sto lat niech żyje nam! Po chwili w walcu, piękne proste operowe Sto Lat, którego wszyscy skądś znają, ale nigdy nie śpiewają. Wzruszeni śpiewają sto lat, jedocześnie nie mogąc uwierzyć, że grasz na akordeonie z taką łatwością.

Jak zagrać sto lat na akordeonie? – po się uczyć?

A wszystko po to zrobiłeś, zrobiłaś, żeby dać taki prezent ukochanej osobie. Prezent muzyczny, bezcenny. Być może od zawsze akordeon był gdzieś na strychu, w szafie, w zimnym pokoju. Wcześniej miałeś, lub miałaś problem z łączeniem rąk na akordeonie, ale już się udaje. Szacun dla Ciebie i gratuluję podjęcia decyzji.

Jak zagrać Sto lat na akordeonie? – zobacz 1/9 lekcji

Co gdyby tak wyglądały wszystkie Twoje uroczystości rodzinne, u znajomych?

Jeżeli będziesz chcieć tego, aby mniej więcej tak wyglądały następne uroczystości, to aby ułatwić Ci zagranie wiązanki toastów, przygotowałem dla Ciebie mini kurs. Oczywiście, możemy sobie wyobrazić nieco inny obraz imprezy, w którym Ty wychodzisz niespodziewanie z akordeonie, i widzisz zazdrosne miny osób, które też by chciały tak jak Ty zagrać na akordeonie Sto Lat, ale wcześniej nie wpadły, nie zdecydowały się na taki pomysł.
A zapoznanie się z pełnym kursem sto latów, pozwoli Ci to wszystko osiągnąć.
https://online.akademiamuzykanta.pl/produkt/kurs-jak-zagrac-sto-lat-na-akordeonie/

Jak to mówi mój perkusista Robert:

Największą zaplatą, są lzy tej dziewczyny 🙂

PS. L jest celowo zamiast Ł

Powiadamiaj o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze

[…] może już czytałeś, czy też czytałaś czytelniczko poprzedni wpis o uroczystości urodzinowej: jak zagrać Sto lat na akordeonie. Tym razem chciałem, abyś przeniosła się, czy też przeniósł się na salę weselną. […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Scroll to Top
Scroll to Top