Jedno Ważne Zagrożenie Dla Uczących Się Grać Na Akordeonie Online.

Na Co Muszą Uważać Uczący Się Grać Na Akordeonie Przez Internet?

Internet daje niespotykane niegdyś możliwości. Wszystko jest dostępne na wyciągnięcie ręki. Dwa kliknięcia dzielą od zdobycia przepisu na makowiec, czy jak ułożyć kostkę Rubika.

Dokładnie tak samo łatwo, jest dzisiaj uczyć się grać na akordeonie, ale naukę gry na akordeonie przez internet, można podzielić na 2 sposoby, dwie możliwości:

Dwie Możliwości Nauki Gry Na Akordeonie Przez Internet.

  1. Można się uczyć grać na akordeonie przez internet na żywo z nauczycielem, przez jakąś aplikację np Skype, gdzie umawia się z nauczycielem na określony dzień, na określoną godzinę. O ustalonym czasie, nauczyciel i uczeń włącza, lub włancza internet, i korzystając z dobrodziejstwa internetu, nauczyciel pokazuje uczniowi, co ma grać i jak ma grać – bardzo fajna opcja.
  2. Można uczyć się grać na akordeonie przez internet, z przygotowanych wcześniej już lekcji, które są już nagrane na wideo i są osadzone na jakiejś platformie szkoleniowej video, czyli VOD – (wideo na żądanie) i uczeń sam sobie określa, kiedy będzie się uczyć grać na akordeonie, czyli np, pasuje Ci tylko w niedzielę od 2 do 3 w nocy, to odpalasz internet, wyciągasz akordeon i uczysz się grać od 2, do 3 w niedzielę w nocy. Wszystko tu jest ok, jeżeli nie mieszkasz w bloku.

    Uczeń także określa sobie, czego się będzie uczył grać na akordeonie, czyli: jeżeli jest początkującym, to wybiera dla siebie materiały dla początkujących, a jeśli uczeń jest na poziomie już wyższym, wybiera i uczy się materiałów trudniejszych.

Opcja Nauki Przez Internet Na Akordeonie nr 2

I teraz tak, obie możliwości są bardzo dobre do nauki gry na akordeonie, ale zajmiemy się tym drugim sposobem, czyli nauce z nagranych już filmów, bo tej pierwsze,j ten problem nie dotyczy i posłużę się przykładem Platformy VOD Akademii Muzykanta, bo tam się uczysz się kiedy chcesz i co chcesz i to bez wychodzenia właśnie z domu.

No właśnie, uczysz się kiedy chcesz – i tutaj pojawia się ten problem z samodyscypliną. Bo trzeba, po pierwszym zafascynowaniu się, zachwyceniu się dostępem do ogromnej ilości materiałów z lekcjami na akordeon, zorganizować sobie czas, no właśnie. Zorganizować sobie czas. Zazwyczaj jest tak, wykupiłem, wykupiłam dostęp, super – mam na wyciągniecie ręki setki lekcji, ok, później rozpocznę naukę… i co?

Druga sprawa, mogę się uczyć co chcę. W zależności od ucznia, czy startuje od samego początku, czy już coś gra, nie wiadomo czego się uczyć, od czego zacząć naukę.

Jak rozwiązać ten problem nauki gry na akordeonie?

Jak znaleźć sobie czas na ćwiczenia? Musisz zaplanować, inaczej Twoja nauka zakończy się fiaskiem, szybciej niż się zaczęła. To jest tak jak się kupuje książki, i odkłada na półkę – kiedyś ją przeczytam i tak leży obok kolejnej nieprzeczytanej.

Trzeba, już nawet nie mówię, że można, ale stanowczo TRZEBA, MUSISZ – wziąć kalendarz i zaplanować naukę, w który dzień tygodnia i o której będziesz się uczyć. Bez tego nie wykupuj w ogóle dostępu do Platformy, bo pieniądze będą wyrzucone w błoto.

Jeżeli nie wiesz od czego zacząć, naukę gry na akordeonie, bo każdy startuje z Platformą na innym poziomie, obejrzyj poniższy film:

Jakie są Zagrożenia nauki gry na akordeonie – film

Podsumowanie

Jeżeli decydujesz się na naukę gry na akordeonie przez internet, to masz do wyboru 2 fajne opcje: na żywo z nauczycielem, ale musisz się dostosować do nauczyciela, do tylko jednej czy 2 lekcji w tygodniu,. Warto wiedzieć, że 1 taka lekcja kosztuje średnio 100 zł za godzinę lekcyjną. Mnożąc to razy 2 lekcje w tygodniu, wychodzi ok 800 zł za miesiąc. Druga dużo tańsza opcja: na Platformie VOD z kursami i opracowaniami utworów na akordeon, gdzie uczysz się gdzie chcesz, kiedy chcesz i o której chcesz, jednak musisz nauczyć w tej opcji się samodyscypliny, jeżeli jej nie masz.

To nie jest też tak, w tej drugiej opcji, że nie masz kontaktu na nauczycielem, nie możesz się skonsultować, zapytać, w tym przypadku, ze mną, bo mówimy o Platformie VOD AM. Kursanci, jeżeli nie są pewni, czy dobrze grają, podsyłają mi swoje filmy, ja je oceniam, jak trzeba to szybko mówię, gdzie trzeba skorygować i jest ok.

Jeżeli chcesz się uczyć grać na akordeonie na Platformie szkoleniowej, i dołączyć do wielu zadowolonych kursantów, wybierz teraz swój abonament i ucz się za 3,23 zł dziennie, grać na akordeonie.

Powiadamiaj o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
0
Would love your thoughts, please comment.x
Scroll to Top
Scroll to Top