Kiedy i Gdzie Ćwiczysz Na Akordeonie?

Ćwiczenie na akordeonie, nie należy do najcichszych. Pomijamy oczywiście elektroniczne akordeony. Gra na instrumencie dętym , jakim jest niewątpliwie akordeon, może przysparzać nie tylko sąsiadów o spore nerwy, ale także i najbliższych.

Tak wiem, akordeon jest cudowny, jednak wiem, że nie każdy się z tym zgodzi. Chociażby sąsiad, który lubi ciszę i spokój. A nie każdy mieszka w jednorodzinnym domku. A i nawet tam, mogą się pojawić kłopoty – rodzina. Zapewne wiele osób, napotyka na ten problem: Kiedy mogę zagrać, żeby nikogo nie wkurzać?

Daj znać w komentarzu, jak to u Ciebie wygląda. Czy mieszkasz sam w bloku, czy mieszkasz w rodziną w bloku. A może mieszkasz w domku jednorodzinnym z rodziną?

Jakie macie uzgodnienia, na jakie kompromisy musicie się zgodzić? Jestem ciekawy jak to u Ciebie wygląda. Daj znać koniecznie w komentarzu, kiedy ćwiczysz, gdzie mieszkasz i czy komuś przeszkadzają Twoje treningi akordeonowe.

0 0 votes
Ocena artykułu
Powiadamiaj o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Przewiń do góry
.

Już Uciekasz do Diaska?

Ok, ok, ale zostaw chociaż swojego maila, żebym mógł Ci od czasu do czasu, podesłać jakąś ciekawą wiadomość o akordeonach. 

Trzymaj się :) 

 
 
.