Kiedy i Gdzie Ćwiczysz Na Akordeonie?

Ćwiczenie na akordeonie, nie należy do najcichszych. Pomijamy oczywiście elektroniczne akordeony. Gra na instrumencie dętym , jakim jest niewątpliwie akordeon, może przysparzać nie tylko sąsiadów o spore nerwy, ale także i najbliższych.

Tak wiem, akordeon jest cudowny, jednak wiem, że nie każdy się z tym zgodzi. Chociażby sąsiad, który lubi ciszę i spokój. A nie każdy mieszka w jednorodzinnym domku. A i nawet tam, mogą się pojawić kłopoty – rodzina. Zapewne wiele osób, napotyka na ten problem: Kiedy mogę zagrać, żeby nikogo nie wkurzać?

Daj znać w komentarzu, jak to u Ciebie wygląda. Czy mieszkasz sam w bloku, czy mieszkasz w rodziną w bloku. A może mieszkasz w domku jednorodzinnym z rodziną?

Jakie macie uzgodnienia, na jakie kompromisy musicie się zgodzić? Jestem ciekawy jak to u Ciebie wygląda. Daj znać koniecznie w komentarzu, kiedy ćwiczysz, gdzie mieszkasz i czy komuś przeszkadzają Twoje treningi akordeonowe.

0 0 votes
Ocena artykułu
Powiadamiaj o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
.
0
Would love your thoughts, please comment.x
Przewiń do góry

Już Uciekasz do Diaska?

Ok, ok, ale zostaw chociaż swojego maila, żebym mógł Ci od czasu do czasu, podesłać jakąś ciekawą wiadomość o akordeonach. 

Trzymaj się :) 

 
 
.