Jak Znaleźć Czas Na Ćwiczenia Na Akordeonie?

Jak Znaleźć Czas Na Ćwiczenia Na Akordeonie?

Nie wiem, ile masz lat drogi czytelniku. Nie wiem jak długo grasz na akordeonie i nie wiem na jakim poziomie obecnie się znajdujesz. Ale co to wspólnego ma do tego, jak znaleźć czas na ćwiczenia na akordeonie?

Jeżeli jesteś osobą na emeryturze, rencie, prawdopodobnie może być Ci znacznie łatwiej znaleźć czas na ćwiczenia na akordeonie. Jeżeli jesteś studentem, lub osobą jak ja, w średnim wieku, gdzie Rodzina jest na pierwszym miejscu, być może pracujesz gdzieś na etacie, czy masz swoją firmę – ciężko znaleźć czas na ćwiczenia na akordeonie. Ale jest coś co łączy wszystkie wymienione powyżej osoby, i sposób jak znaleźć czas na ćwiczenia na akordeonie.

Tym sposobem jest…

Jeżeli gra na akordeonie to Twoja pasja, ale z braku czasu odkładasz ją na później i później, które nigdy nie następuje, musisz zadać sobie pytanie, jak bardzo akordeon jest dla Ciebie ważny. Jeżeli jest dość ważny, to idź teraz, weź kalendarz, może być ten w komputerze, telefonie, na ścianie, czy kieszonkowy i znajdź pierwszy termin, zaplanuj go! – to bardzo ważne.

Znajdź nawet 15 min, zaplanuj, zapisz sobie termin i to nie wszystko:

  • jeżeli mieszkasz z Rodziną, poproś o nie przeszkadzanie Ci w tym czasie
  • wyłącz komórkę na czas ćwiczeń na akordeonie lub wycisz powiadomienia, szczególnie te z facebooka
  • koniecznie daj kotu jeść – (chyba każdy ma kota? 😉 )
  • pod koniec lekcji wpisz do kalendarza kolejną lekcję i wpisz dokładnie, co będziesz ćwiczyć, jaki utwór , jaką lekcję itp.
  • sprawdź, czy kot ma coś do jedzenia „na zapas”

Co Ćwiczyć Jeżeli Już Mam Czas Na Ćwiczenia?

Zanim przedstawię Tobie kilka ciekawych kursów i rozwiązań, to nie myśl, że Akademia Muzykanta jest jedynym miejscem, które nauczy Cię łatwo i szybko grać na akordeonie. Jest wiele innych rozwiązań, możesz np. za darmo uczyć się z filmów na You Tube, z książek o akordeonach, czy z kursów akordeonowych u innych, czasem nawet bardziej zdolnych nauczycieli.

Także, nie wyobrażaj sobie, że gdzieś indziej Cię oszukają, stracisz bezpowrotnie pieniądze i zanudzisz się na śmierć – nie. Obie strony: uczeń-nauczyciel – muszą nadawać na tych samych falach. Także to nie muszę być ja i Akademia Muzykanta.

Skoro czytasz dalej, to być może zainteresuje Cię poniższe propozycja:

Propozycja jest jedna: Dostęp do kursów i opracowań na akordeon, na coraz to bardziej powiększającej się Platformie VOD AM (Akademii Muzykanta) online. Uczysz się bez wychodzenia z domu, z nagranych już filmów wideo. Jest tylko jeden abonament, do wyboru na różne okresy czasu, ale jeżeli mnie jeszcze nie znasz, zacznij na bezpłatnym koncie, sprawdź czy nadajemy na tych samych falach. Na początku nic nie kupuj, sprawdź czy taki sposób Ci odpowiada. Jakby była fizyczna możliwość, normalnie zablokowałbym dostęp do abonamentów osobom, które mnie jeszcze nie poznały.

Tutaj możesz założyć darmowe konto, bądź kiedy jesteś zdecydowany i się już znamy, aktywować abonament i uczyć się bez ograniczeń, kiedy Ci tylko pasuje. Platforma przystosowana jest do urządzeń mobilnych.

Platforma VOD AM>>

Pozdrawiam
Jacek Urbanik
Belfer Gofer

1 1 vote
Ocena artykułu
Powiadamiaj o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze
.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Przewiń do góry
.

Już Uciekasz do Diaska?

Ok, ok, ale zostaw chociaż swojego maila, żebym mógł Ci od czasu do czasu, podesłać jakąś ciekawą wiadomość o akordeonach. 

Trzymaj się :) 

 
 
.