Jak Znaleźć Czas Na Ćwiczenia Na Akordeonie?

Jak Znaleźć Czas Na Ćwiczenia Na Akordeonie?

Nie wiem, ile masz lat drogi czytelniku. Nie wiem jak długo grasz na akordeonie i nie wiem na jakim poziomie obecnie się znajdujesz.

Jeżeli jesteś osobą na emeryturze, rencie, prawdopodobnie może być Ci znacznie łatwiej znaleźć czas na ćwiczenia na akordeonie. Jeżeli jesteś studentem, lub osobą jak ja, w średnim wieku, gdzie Rodzina jest na pierwszym miejscu, być może pracujesz gdzieś na etacie, czy masz swoją firmę – ciężko znaleźć czas na ćwiczenia na akordeonie. Ale jest coś co łączy wszystkie wymienione powyżej osoby, i sposób jak znaleźć czas na ćwiczenia na akordeonie.

Tym sposobem jest…

Jeżeli gra na akordeonie to Twoja pasja, ale z braku czasu odkładasz ją na później i później, które nigdy nie następuje, musisz zadać sobie pytanie, jak bardzo akordeon jest dla Ciebie ważny. Jeżeli jest dość ważny, to idź teraz, weź kalendarz, może być ten w komputerze, telefonie, na ścianie, czy kieszonkowy i znajdź pierwszy termin, zaplanuj go! – to bardzo ważne.

Znajdź nawet 15 min, zaplanuj, zapisz sobie termin i to nie wszystko:

  • jeżeli mieszkasz z Rodziną, poproś o nie przeszkadzanie Ci w tym czasie
  • wyłącz komórkę na czas ćwiczeń na akordeonie lub wycisz powiadomienia, szczególnie te z facebooka
  • koniecznie daj kotu jeść – (chyba każdy ma kota? 😉 )
  • pod koniec lekcji wpisz do kalendarza kolejną lekcję i wpisz dokładnie, co będziesz ćwiczyć, jaki utwór , jaką lekcję itp.
  • sprawdź, czy kot ma coś do jedzenia „na zapas”

Co Ćwiczyć Jeżeli Już Mam Czas Na Ćwiczenia?

Zanim przedstawię naukę gry na akordeonie w niskim abonamencie, z dostępem od razu do wszystkiego, to nie myśl, że Akademia Muzykanta jest jedynym miejscem, które nauczy Cię łatwo i szybko grać na akordeonie. Jest wiele innych rozwiązań, możesz np. za darmo uczyć się z filmów na You Tube, z książek o akordeonach, czy z kursów akordeonowych u innych, czasem nawet bardziej zdolnych nauczycieli.

Także, nie wyobrażaj sobie, że gdzieś indziej Cię oszukają, stracisz bezpowrotnie pieniądze i zanudzisz się na śmierć – nie. Obie strony: uczeń-nauczyciel – muszą nadawać na tych samych falach. Także to nie muszę być ja i Akademia Muzykanta.

Skoro czytasz dalej, to znaczy, że zainteresuje Cię poniższe propozycja:

Propozycja jest jedna: Dostęp do kursów i opracowań na akordeon, na coraz to bardziej powiększającej się Platformie VOD AM (Akademii Muzykanta) online. Uczysz się bez wychodzenia z domu, z nagranych już filmów wideo. Jest tylko jeden abonament, do wyboru na różne okresy czasu. Dostęp na urządzeniach, które mają dostęp do internetu, przez 24h/dobę 7 dni w tygodniu.

Na początku nic nie kupuj, załóż sobie bezpłatne konto na Platformie VOD AM, sprawdź czy nadajemy, na tych samych falach i czy taki sposób uczenia Ci odpowiada.

Tutaj możesz założyć darmowe konto, bądź kiedy jesteś zdecydowany i się już znamy, aktywować abonament i uczyć się bez ograniczeń, kiedy Ci tylko pasuje. Platforma przystosowana jest do urządzeń mobilnych.

Platforma VOD AM>>

Pozdrawiam
Jacek Urbanik
Belfer Gofer

3.3 3 votes
Ocena artykułu
Powiadamiaj o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze

[…] ręka utworu, w osobnym lewa, w osobnym są nuty, w osobnym połączenie obu. A w międzyczasie zaplanować sobie czas na regularne lekcje teorii, które są także na Platformie VOD […]

.
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Przewiń do góry

Już Uciekasz do Diaska?

Ok, ok, ale zostaw chociaż swojego maila, żebym mógł Ci od czasu do czasu, podesłać jakąś ciekawą wiadomość o akordeonach. 

Trzymaj się :) 

 
 
.