Jak Znaleźć Czas Na Ćwiczenia Na Akordeonie?

Jak Znaleźć Czas Na Ćwiczenia Na Akordeonie?

Nie wiem, ile masz lat drogi czytelniku. Nie wiem jak długo grasz na akordeonie i nie wiem na jakim poziomie obecnie się znajdujesz.

Jeżeli jesteś osobą na emeryturze, rencie, prawdopodobnie może być Ci znacznie łatwiej znaleźć czas na ćwiczenia na akordeonie. Jeżeli jesteś studentem, lub osobą jak ja, w średnim wieku, gdzie Rodzina jest na pierwszym miejscu, być może pracujesz gdzieś na etacie, czy masz swoją firmę – ciężko znaleźć czas na ćwiczenia na akordeonie. Ale jest coś co łączy wszystkie wymienione powyżej osoby, i sposób jak znaleźć czas na ćwiczenia na akordeonie.

Tym sposobem jest…(czytaj to wytłuszczonym drukiem niżej)

Jeżeli gra na akordeonie to Twoja pasja, ale z braku czasu odkładasz ją na później i później, które nigdy nie następuje, musisz zadać sobie pytanie, jak bardzo akordeon jest dla Ciebie ważny. Jeżeli jest dość ważny, to idź teraz, weź kalendarz, może być ten w komputerze, telefonie, na ścianie, czy kieszonkowy i znajdź pierwszy termin, zaplanuj go! – to bardzo ważne.

Znajdź nawet 15 min, zaplanuj, zapisz sobie termin i to nie wszystko:

  • jeżeli mieszkasz z Rodziną, poproś o nie przeszkadzanie Ci w tym czasie
  • wyłącz komórkę na czas ćwiczeń na akordeonie lub wycisz powiadomienia, szczególnie te z facebooka
  • koniecznie daj kotu jeść – (chyba każdy ma kota? 😉 )
  • pod koniec lekcji wpisz do kalendarza kolejną lekcję i wpisz dokładnie, co będziesz ćwiczyć, jaki utwór , jaką lekcję itp.
  • sprawdź, czy kot ma coś do jedzenia „na zapas”

Co Ćwiczyć Jeżeli Już Mam Czas Na Ćwiczenia?

Zanim przedstawię możliwość nauki gry na akordeonie na Platformie VOD Akademii Muzykanta, z dostępem do ok. 500 lekcji na akordeon, to nie myśl, że Akademia Muzykanta jest jedynym miejscem, które nauczy Cię łatwo i szybko grać na akordeonie. Jest wiele innych rozwiązań, możesz np. za darmo uczyć się z filmów na You Tube, z książek o akordeonach, czy z kursów akordeonowych u innych, czasem nawet bardziej zdolnych nauczycieli.

Także, nie wyobrażaj sobie, że gdzieś indziej Cię oszukają, stracisz bezpowrotnie pieniądze i zanudzisz się na śmierć – nie. Obie strony: uczeń-nauczyciel – muszą nadawać na tych samych falach. Także to nie musimy być my i Akademia Muzykanta – testuj.

Skoro czytasz dalej, to znaczy, że intensywnie myślisz o powrocie lub nauki od podstaw, gry na akordeonie i zainteresuje Cię poniższe propozycja.

Propozycja nie jest niestety dla wszystkich, a jest taka: Dostęp opracowań utworów na akordeon, na coraz to bardziej powiększającej się Platformie VOD AM (Akademii Muzykanta) online. Można uczyć się tam bez wychodzenia z domu, z nagranych już filmów wideo. Jest jeden abonament w wysokości drożdżówki dziennie, do wyboru na różne okresy czasu. Dostęp na urządzeniach, które mają dostęp do internetu. Działa przez 24h/dobę 7 dni w tygodniu, działa i można aktywować za granicą.

Uwaga: jeżeli dzisiaj pierwszy raz masz kontakt z Akademią Muzykanta, masz szlaban na dołączenie do Abonentów. Najpierw sprawdź z lekcji darmowych, czy nadajemy na tych samych falach. Na Platformie VOD z kursami na akordeon, chcemy tylko zadowolonych Adeptów i nawet oddajemy kasę i wyrzucamy osoby stękające. Także zanim aktywujesz swoje konto – poznajmy się!

Platforma VOD AM>>

Pozdrawiam
Jacek Urbanik
Belfer Gofer

Powiadamiaj o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Wyświetl komentarze

[…] ręka utworu, w osobnym lewa, w osobnym są nuty, w osobnym połączenie obu. A w międzyczasie zaplanować sobie czas na regularne lekcje teorii, które są także na Platformie VOD […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Scroll to Top
Scroll to Top